Take Off İstanbul 2024: Geleceğin Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi!
488 okunma

Take Off İstanbul 2024: Geleceğin Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi!

ABONE OL
Temmuz 2, 2024 16:19
Take Off İstanbul 2024: Geleceğin Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnovasyonun Başkenti: Take Off İstanbul

11-12 Aralık 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Take Off İstanbul, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın öncülüğünde düzenlenen bir etkinlik. Bu büyük etkinlik, yenilikçi fikirleri, girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getirerek geleceğin rotasını çiziyor.

Ulusal ve Uluslararası İşbirliklerini Destekliyor

Take Off İstanbul, vizyon sahibi girişimlerin potansiyel müşterilere ve yatırımcılara ulaşmalarına olanak tanıyarak, girişimlerin büyümesine ve rekabet gücünün artmasına yardımcı oluyor. Etkinlik, uluslararası işbirliklerine zemin hazırlayarak, bölgedeki girişimcilik ekosisteminin küresel çapta bir etki yaratmasını hedefliyor.

Küresel İşbirlikleri ve Yatırımlar

Dünyanın dört bir yanından katılımcılar, Take Off İstanbul’da buluşarak girişimcilik ekosistemine dair faaliyetlerini sergileyecek, yenilikçi girişimlerle tanışacak ve olası işbirlikleri üzerine görüşmeler gerçekleştirecek. Teknolojiye odaklanan yatırım fonları, yatırımcılar ve LP’ler, teknoloji girişimcileri ile bir araya gelirken, alanında uzman konuşmacılar da tecrübelerini paylaşacak.

Büyük Ödüller ve Fırsatlar

Take Off İstanbul 2024, girişimcilere sadece bir platform sunmakla kalmıyor, aynı zamanda onları ödüllerle de teşvik ediyor. Girişimciler, etkinlik boyunca stantlarda projelerini sergileyerek geniş bir kitleye ulaşma, networking fırsatları ile sektördeki diğer profesyonellerle tanışma ve yatırımcı kurumlarla birebir görüşme imkanına sahip olacak.

Take Off İstanbul 2024, girişimcilik dünyasında yeni fırsatlar yaratmak ve geleceği birlikte inşa etmek için sizi bekliyor. Etkinlikle ilgili detaylar ve güncellemeler, zirvenin sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.