Ana sayfa GÜNDEM Muya Türkiye’nin en kaliteli terliklerini üretiyor

Muya Türkiye’nin en kaliteli terliklerini üretiyor

Muya kurulduğu 1995 yılından bu yana Türkiye'nin en kaliteli terliklerini üreten lider kuruluşlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

28
0

Muya kurulduğu 1995 yılından bu yana Türkiye’nin en kaliteli terliklerini üreten lider kuruluşlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Firma her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi seyrediyor. Erkek ev terliği kategorisi ile de özellikle kış aylarında birçok bireyin en çok tercih ettiği ürünleri hizmete sunuyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Muya bu anlamda erkek ev terliği çeşitlerinde en çok tercih edilen markalardan biri. Kuruluş ürün ve hizmetlerini sunarken aynı zamanda müşterilerinden gelen geri dönüşleri de dikkatli bir şekilde dinleyerek onlar için olabilecek en önemli adımları atmaya gayret gösteriyor. Türkiye ve dünyada terlik ayakkabı sandalet sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip eden Muya, bu yenilikleri ürün kalitesi ile birlikte kendi bünyesine hızlı bir biçimde aktarıyor.

Kadın terlik modellerinde de lider

Muya kadın terlik modellerinde de lider konumda yer alan ve öncülük eden son derece kaliteli bir hizmet anlayışı sergiliyor. Kadın terlik modelleri Türkiye’deki birçok firmaya da ilham kaynağı oluyor. Kadınların her zevkten ve her yaştan tercih edebilecekleri terlik modellerini bünyesinde barındırıyor. Muya sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir çalışma prensibi seyrediyor. Ürün ve hizmetlerin de kaliteli ve uygun fiyatı ön planda tutan firma Türkiye’nin en çok tercih edilen ayakkabı firmaları arasında yer alıyor

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here