Bakan Tunç, Adana Programlarında Cumhur İttifakı Adaylarını Destekledi
43 okunma

Bakan Tunç, Adana Programlarında Cumhur İttifakı Adaylarını Destekledi

ABONE OL
Mart 19, 2024 22:05
Bakan Tunç, Adana Programlarında Cumhur İttifakı Adaylarını Destekledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bakan Tunç, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

Bakan Tunç, Adana’da gerçekleştirdiği programlar kapsamında AK Parti Ceyhan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Adana’nın Tarih ve Kültür Mirasına Vurgu

Namık Kemal Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katılan Tunç, Adana’nın tarih, kültür ve bereketli toprakların diyarı olduğunu vurgulayarak, şehrin ticaret ve turizmin önemli merkezlerinden biri olduğunu belirtti.

Yeni Döneme İlişkin Mesajlar

Bakan Tunç, Adana’da yeni bir dönemin başlayacağını belirterek, gerçek belediyeciliği hayata geçireceklerini ve Cumhur İttifakı adaylarıyla birlikte Adana’yı daha güçlü bir şehir haline getireceklerini ifade etti.

İnsan Merkezli Politikalara Vurgu

Politikalarının merkezine insanı koyduklarını vurgulayan Tunç, eğitim, sağlık, sosyal politikalar, adalet ve güvenlik gibi alanlarda insanları güçlendirmek için çalıştıklarını belirtti.

Seçimler ve Muhalefet

Seçimlere kısa bir süre kaldığını hatırlatan Bakan Tunç, Cumhur İttifakı adaylarını desteklediklerini ve Adana’nın büyük eserlere ve güzel hizmetlere sahne olacağını ifade etti. Ayrıca, muhalefetin içinde bulunduğu durumu eleştirerek, istikrarın önemine vurgu yaptı.

İstikrarın Getirecekleri

Tunç, seçimlerde Adana’nın Cumhur İttifakı adaylarını seçeceklerini belirterek, 4 yıl seçimsiz geçecek dönemin istikrarının ekonomik kalkınma, refah ve sosyal alanda iyileştirmeler getireceğini dile getirdi.

Katılım

Programa milletvekilleri, Cumhur İttifakı’nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Ceyhan Belediye Başkan adayı Erol Kahraman, partililer ve diğer ilgililer katıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.