İmamoğlu, Büyükçekmece’de Açılış ve Konuşma Yaptı
31 okunma

İmamoğlu, Büyükçekmece’de Açılış ve Konuşma Yaptı

ABONE OL
Mart 18, 2024 22:03
İmamoğlu, Büyükçekmece’de Açılış ve Konuşma Yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İmamoğlu, Büyükçekmece’de Halkla Buluştu ve Konuşma Yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Ataköy-İkitelli metrosunun açılışının ardından Büyükçekmece’yi ziyaret etti. Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Devrimleri Müzesi Ulusal Bağımsızlık ve Kurtuluş Müzesi’nin açılış törenine katılan İmamoğlu, babası Hasan İmamoğlu ile birlikte konuşma yaptı.

İmamoğlu, Vatandaşlarla Sohbet Etti ve Konuşmasında İhaneti Eleştirdi

Ulus Mahallesi’nde semt pazarını ziyaret eden İmamoğlu, vatandaşların sorunlarını dinleyerek samimi sohbetler gerçekleştirdi. Konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’a ihanetle suçladığı açıklamalarını hatırlatan İmamoğlu, ihanetin devam etmemesi gerektiğini vurgulayarak, rantçı ve ihanetçi anlayışı eleştirdi.

İmamoğlu, Çevre ve İmar Konularında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

İmamoğlu, askeri alanlara lüks konut yapılmasını örnek göstererek, Kanal İstanbul projesini eleştirdi ve halkın çıkarlarını korumanın önemine dikkat çekti. Adayların millete hizmet etmesi gerektiğini vurgulayan İmamoğlu, çevre ve imar konularında yapılan hataları ve plansızlığı eleştirdi.

İmamoğlu, Büyükçekmece Göl Sahili Açılışında Halka Hitap Etti

Büyükçekmece Tepecik Göl Sahili Açılışı ve halk buluşmasında konuşan İmamoğlu, şehri israftan, ranttan ve ihanetten koruyacaklarını belirtti. Doğal yaşam alanlarını korumanın önemine vurgu yapan İmamoğlu, halkın çıkarlarını her zaman ön planda tutacaklarını söyledi.

İmamoğlu, Kurdele Keserek Büyükçekmece Göl Sahilini Hizmete Açtı

İmamoğlu’nun konuşmasının ardından CHP’li yetkililerle birlikte kesilen kurdele ile Büyükçekmece Tepecik Göl Sahili resmen vatandaşların kullanımına açıldı. İmamoğlu, halka verdiği sözleri tutacağını ve şehri halkın lehine yönetmeye devam edeceğini ifade etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.