15 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları: 6. DEVİR! Kazandıran numaralar
388 okunma

15 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları: 6. DEVİR! Kazandıran numaralar

ABONE OL
Ağustos 16, 2020 16:28
15 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları: 6. DEVİR! Kazandıran numaralar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çılgın Sayısal Loto 15 Ağustos çekilişi sonrası kazandıran talihli rakamlar belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve Çılgın Sayısal Loto oynayanlar büyük ikramiyenin hangi talihli rakamlara gittiğini merak edip araştırıyor. Hemen belirtelim ki Çılgın Sayısal Loto’da 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca büyük ikramiye 6. kez devretti. İşte, 15 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

53 milyon liralık ikramiye için Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30’da noter huzurunda gerçekleşti. www.millipiyangoonline.com üzerinden canlı olarak yayınlanan çekilişin sonuçları ise kısa süre içerisinde şans oyunu tutkunlarıyla paylaşıldı.

BÜYÜK İKRAMİYE DEVRETTİ

Çılgın Sayısal Loto 6. çekilişinde 5+1 ve 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye 6. kez devretti. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde şanslı numaralar, 85, 52, 79, 74, 7, 83 ve joker 30 oldu.

Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.