Şiar Kılıç nasıl öldü? Müge Anlı’da anlatılanlar sosyal medyada da gündem oldu!
  • Gündem Yönetim
  • Gündem
  • Şiar Kılıç nasıl öldü? Müge Anlı’da anlatılanlar sosyal medyada da gündem oldu!
363 okunma

Şiar Kılıç nasıl öldü? Müge Anlı’da anlatılanlar sosyal medyada da gündem oldu!

ABONE OL
Temmuz 22, 2020 20:51
Şiar Kılıç nasıl öldü? Müge Anlı’da anlatılanlar sosyal medyada da gündem oldu!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sakarya’da geçtiğimiz yıl Nisan ayında evde çıkan yangında 9 yaşındaki Şiar Kılıç yanarak yaşamını yitirmişti. Şiar Kılıç’ın babasının Müge Anlı’ya başvurması ve oğlunun yangından önce ölmüş olabileceğine dair şüphelerinin dile getirmesinin ardından olayın perde arkası Müge Anlı ve ekibi tarafından araştırılmaya başlandı

ANNE GÜLİZAR EMANET: ÇOCUĞUMUN ÖLÜMÜNÜ RÜYAMDA GÖRDÜM

Gülizar Emanet’in aynı evde yaşadığı Bahadır Bey canlı yayına bağlandı. Bahadır Bey’in, “Gece 23.00 sıralarında Şiar uyumak için bitişiğimizdeki eve geçti. Gülizar zaten daha önce, ‘Şiar 13 yaşına gelmeden ölecek’ demişti.” sözleri herkesi şaşırttı.

BABANIN İDDİASI: OĞLUM ÖLDÜRÜLMÜŞ OLABİLİR

Baba Samet, oğlunun eski eşinin ilişki içerisinde bulunduğu kişi tarafından şiddete maruz kaldığını ve öldürülmüş olabileceğini iddia etti. Yangından 2 gün önce hastaneye giden Gülizar Emanet’in doktora oğlunun öldüğünü söylemesi ise soru işaretlerini çoğalttı. Müge Anlı, anne Gülizar’ı o tarihte ölmemiş oğlunu “o gün” neden ölmüş gibi gösterdiğini sorguladı ancak yanıt alamadı.

KORKUNÇ İDDİA: ŞİAR KILIÇ’IN EL VE AYAK BİLEKLERİ YOKTU

Olaya tanık olan bir izleyicinin “yangından cesedi çıkarılırken, Şiar Kılıç’ın el ve ayak bilekleri yoktu.” sözleri ise şüphe bıraktı. Konuyla ilgili bir diğer iddia ise Bahadır Bey ve Gülizar Amanet’in kavga ettiği, araya giren Şiar Kılıç’ın yere düşüp bir daha hareket etmediği.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.