Mansur Yavaş: ‘Ankara’da Yaptıklarımız Ortada’
183 okunma

Mansur Yavaş: ‘Ankara’da Yaptıklarımız Ortada’

ABONE OL
Mart 26, 2024 22:03
Mansur Yavaş: ‘Ankara’da Yaptıklarımız Ortada’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mansur Yavaş, Elmadağ Hasanoğla’nda İftar Programı’na Katıldı

ABB Başkanı ve CHP Başkan Adayı Mansur Yavaş, Elmadağ Hasanoğla’nda düzenlenen iftar programına katıldı. Programda yaptığı konuşmada Yavaş, beş yıldır verdikleri hizmetleri ve belediyecilik anlayışlarını anlattı.

Yeşile Yatırım Yaptık

Yavaş, konuşmasında, belediyecilik anlayışlarının betona ve plastiğe değil, yeşile yatırım yaptıklarını belirtti. Vatandaşların asli ihtiyaçlarına odaklanarak proje yapmak yerine gerçek ihtiyaçlara yönelik çalışmalar gerçekleştirdiklerini vurguladı.

Sosyal Belediyeciliğin Önemi

Yavaş, Ankara’da sosyal belediyeciliğin ne olduğunu herkesin anladığını ifade etti. Başkent Kart uygulamasıyla 200 bin aileye doğal gaz, düzenli yardımlar yapıldığını ve çocukların eğitimine destek olduklarını belirtti.

Maliyeti 2.5 Milyar Lira

Çamlıdere’den Elmadağ ve Polatlı’ya su getirme projesinden de bahseden Yavaş, bu projenin maliyetinin 2.5 milyar lira olduğunu ve gerçek ihtiyaçları olan halkın susuzluk sorununu çözdüklerini dile getirdi.

Dürüstlük ve Hesap Verebilirlik

Belediyecilikte dürüstlük ve hesap verebilirlik vurgusu yapan Yavaş, belediyenin tüm harcamalarının web sayfasından görülebildiğini, mal beyanlarını açıkladıklarını ve ihaleleri canlı yayınladıklarını belirtti. Kendilerinin de hesap verilebilirliği ve şeffaflığı önemsediklerini dile getirdi.

Mansur Yavaş’ın konuşmalarının ardından Ankara’daki seçimlerin nasıl sonuçlanacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.