İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İlçe Turunda Buluştu
30 okunma

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İlçe Turunda Buluştu

ABONE OL
Mart 22, 2024 22:04
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İlçe Turunda Buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İmamoğlu Beşiktaş ve Bayrampaşa’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş Nispetiye Caddesi’nde Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ile bir araya geldi. Ardından CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Hasan Mutlu ile buluşup ilçe turuna devam etti. İmamoğlu, coşkulu kalabalığa hitaben, halkın ittifakı ve İstanbul’un muhafızlığına vurgu yaptı.

Seçimde İki Seçenek Arasında Karar Verme Vurgusu

İmamoğlu, seçimde “tam gaz geri” ya da “tam yol ileri” seçeneklerinden bahsederek, İstanbul’un hızlı gelişimine vurgu yaptı. Önceki dönemdeki metro inşaatlarının durduğunu, borçların ödendiğini ve 65 kilometre metro hattının tamamlandığını belirtti. İstanbul’un geleceği için karar verme zamanı olduğunu vurguladı.

İstanbul’un Geleceği ve Belediyecilik Anlayışı

İmamoğlu, İBB’nin yeni uygulamalarından örnekler vererek, rakiplerinin belediyecilik anlayışını eleştirdi. Anne Kart’tan Halk Süt’e, Evlilik Destek Paketi’nden Bölgesel İstihdam Ofisleri’ne kadar birçok konuda rakiplerine karşı çıktı. İstanbul’un kaynaklarını korumanın önemine değindi ve vatandaşların geleceği için birlikte hareket etme çağrısı yaptı.

İstanbul’un Zaferi İçin Birlik ve Bütünlük

İmamoğlu, İstanbul’un geleceğinin parti çıkarlarından öte, halkın çıkarlarını gözetecek bir yaklaşımla şekilleneceğini ifade etti. Birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, ayrıştırmanın kaybettireceğini, birleştiriciliğin ise kazandıracağını belirtti. Milletin iradesine saygı duyulması gerektiğine vurgu yaparak, halkın desteğiyle İstanbul’un zaferine inandığını dile getirdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.