DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3527610,92%
İstanbul
22°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

58 okunma

İSO Belgelendirme

ABONE OL
Eylül 10, 2022 12:22
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Ticari hayatın içinde olan kuruluş ve kişiler için Tuğra Danışmanlık tarafından önemli hizmetler sunuluyor. Kuruluş işlemlerinin gerçekleştirilmesinde ve çeşitli belgelerin alınmasında hem danışmanlık hizmeti alınabiliyor hem de isteğe göre şirket adına tüm süreç yönetilip sonuçlandırılıyor.

Belgelendirme Hizmetleri

Firmaların ortaya koydukları hizmet ve ürünlerin uluslararası kalite standartlarına uygunluğunun belgelenmesi, benzerlerinden ayrılarak korunması için marka ve patentlerin alınması gibi hususlar ticari hayatta büyümenin olmazsa olmazlardır. Ancak belgelendirme işlemlerinin gerçekleştirilmesi karmaşık sayılabilecek süreçler sonunda gerçekleştirilir.

Hangi belgenin alınması gerektiğinin tespiti, başvurulacak kurumun belirlenmesi, gerekli evrakların toplanması, usulüne uygun şekilde başvurunun yapılıp takibi profesyonel yardım gerektirir. Ufak bir detayın atlanması bu süreçlerin uzamasına ya da sonuçsuz kalmasına neden olabilir. Tuğra Danışmanlık’ın deneyimli ve işinin uzmanı çalışanları her aşamada süreci kolaylaştıracak destek sunuyor.

Hangi Belgeler Alınabilir?

Ürün ve hizmet sunan kuruluşun içinde bulunduğu sektörün özelliklerine göre çeşitli belgelerin alınması gerekebilir. Örneğin gıda sektöründe bulunan bir firma hedef kitlesine göre helal gıda sertifikası alma ihtiyacı duyabilir.

Ürünlerin uluslararası standartlara uygun olduğunun göstergesi olan TSE ve TSEK belgeleri, CE belgesi gibi belgeler Tuğra Danışmanlık desteğiyle kolayca alınabilir. Ürün ve hizmetlerin benzerlerinden ayrılarak korunması için marka ve patent alınması ise her sektörde gereklidir.

Sayılan belgeler dışında pek çok belgelendirme işleminde kaliteli destek sunan firma ile www.tugradanismanlik.com adresinde iletişime geçilerek bilgi alınabilir.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.