Hazır Giyim Sektöründe Dev Bir Marka Doğuyor; FABRANS
5307 okunma

Hazır Giyim Sektöründe Dev Bir Marka Doğuyor; FABRANS

ABONE OL
Ekim 29, 2022 09:25
Hazır Giyim Sektöründe Dev Bir Marka Doğuyor; FABRANS
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hazır giyim sektöründe ülkemizin üretim kapasitesine ve gücüne güç katacak yeni bir marka daha doğuyor. Tekstil ve hazır giyim denildiğinde sektöre öncülük eden markalar ile yarışabilecek bir potansiyele sahip olan FABRANS markası üst düzey bir üretim ile yola çıkıyor. Kumaş kalitesinden tasarımlara, kullanılan teknolojiden üretim kapasitesine kadar birçok farklı alanda ülkenin en önemli markalarından birisi olmaya aday görünüyor.

FABRANS üretim kalitesi ve fiyat dengesine bakıldığında birçok dev markaya karşı üstünlük sağlayabilecek bir potansiyele sahip. Ve tüm ülkenin bu markanın gücünden faydalanabilmesi ve ürünlere en hızlı şekilde erişim sağlanabilmesi için online satış hizmeti de devreye giriyor. Mağazalaşma yönünde hızlı bir planlama ve gelişim hedefleniyor ancak bundan önce online satış ile tüm ülkenin bu kaliteli markaya ulaşabilmesi öncelikler arasında yer alıyor. Ve tüm ürünlerin online olarak satışa sunulacağı kusursuz bir online satış ağı için kış sezonuna yönelik çalışmaların aralıksız devam ettiği yönünde paylaşımlar yapılıyor. Bizlerde bu koleksiyonları merakla bekliyoruz.

FABRANS marka için aynı zamanda ülkemizin sınırlarını aşan bazı hedefleri olduğu da söylentiler arasında. Sektöre yön veren dünya devi moda öncüleri arasında yer alma hedefi ile bir yola çıkıldığı ve tüm planlamaların bu yönde yapıldığı ifade ediliyor. Türkiye’nin dünya tekstil pazarındaki başarısına ve hakimiyetine bakıldığında neden olmasın dediğinizi duyar gibiyiz.

Sosyal Medyada Fabrans:

https://www.instagram.com/fabransturkiye/

https://twitter.com/fabransturkiye

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.