Cevdet Yılmaz, Ağrı’daki İftar Programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Temsil Etti
  • Gündem Yönetim
  • Gündem
  • Cevdet Yılmaz, Ağrı’daki İftar Programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Temsil Etti
144 okunma

Cevdet Yılmaz, Ağrı’daki İftar Programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Temsil Etti

ABONE OL
Mart 24, 2024 22:03
Cevdet Yılmaz, Ağrı’daki İftar Programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Temsil Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cevdet Yılmaz Ağrı’da Ramazan Bereketini Kutladı

Cevdet Yılmaz, Ağrı’da bir düğün salonunda düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti. Yılmaz, her zaman sahada milletle olduklarını vurgulayarak, ramazanın bereketiyle devam ettiklerini ve çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Doğu ve Güneydoğu’ya Yapılan Yatırımlar Önemli

Yılmaz, son 21 yılda Doğu ve Güneydoğu’ya yapılan yatırım ve hizmetlerin diğer dönemlerde görülmediğini belirterek, bölgede yaşanan terör ve şiddetin azaldığını, huzur ve güven ortamının oluşturulduğunu ifade etti.

Ağrı’ya Yapılan Yatırımlar ve Hizmetler

Yılmaz, Ağrı’da gerçekleştirilen yatırımları sıralayarak, kentte yapılan sağlık tesisleri, eğitim kurumları, barajlar, yollar ve istihdam projelerinden bahsetti. Ağrı’ya kazandırılan bilim merkezi, üniversite, hastaneler, konutlar ve millet bahçeleri hakkında bilgi verdi.

Belediye Hizmetlerinde Merkezi Yönetim ve Uyumun Önemi

Yılmaz, belediye hizmetlerinde merkezi yönetimle belediye uyumunun önemine vurgu yaparak, halkın ihtiyaçlarına hizmet eden belediyecilik anlayışını desteklediğini belirtti. Ağrı’nın geleceği için halkın doğru tercihte bulunması gerektiğini ifade etti.

Seçimler Yaklaşırken Adaylara Destek Çağrısı

Program sonunda Yılmaz, belediye başkan adaylarını tanıtarak, 21 Mart seçimlerinde adaylara destek istedi. Programa, Vali Mustafa Koç, AK Parti Ağrı Milletvekili Ruken Kilerci, AK Parti Ağrı İl Başkanı Orhan Güngör ve diğer ilgililerin katıldığı belirtildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.