DOLAR 18,8116 0.01%
EURO 20,4382 -0.29%
ALTIN 1.164,52-0,15
BITCOIN 431625-0,12%
İstanbul

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Business Manager Hesaplar
5168 okunma

Business Manager Hesaplar

Facebook hesap satın al işleminde birçok kategori bulunmaktadır. Tüm kategorilerde yer alan hesaplar oldukça dikkatli bir şekilde seçilmektedir.

ABONE OL
Temmuz 6, 2022 09:23
Business Manager Hesaplar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Facebook hesap satın al işleminde birçok kategori bulunmaktadır. Tüm kategorilerde yer alan hesaplar oldukça dikkatli bir şekilde seçilmektedir. Business manager hesaplar ve eski business hesaplar birçok özelliğe sahiptir. Telafi imkanı olan hesaplardır. Fisa Bilişim sitesinden de bu hesaplar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Business Manager Hesap Nedir?

Business manager hesabı, hesap kategorisinde tercih edilmektedir. Ekonomik bütçeler ile sahip olunabilmektedir. Reklam hesabı açılmadan sunulmaktadır. Business hesaplar bir asıl ve bir yedek link satın alma işleminden hemen sonra kullanıma sunulmaktadır. %100 üçlü hesap ile sunulan business manager hesabında whatsapp açık olarak gelmektedir.

Eski Business Maneger Hesabı Ne Demek?

Business Manager hesapları eski ve yeni olarak sunulmaktadır. Yoğun talep görmekte olan hesapların tükenmesi kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Destek birimine mail yolu ile ya da WhatsApp üzerinden bilgi verilebilmektedir. Üç yıla kadar açık olarak kullanılan işletme hesaplarıdır. Bu neden ile bu hesapların alınması son derece avantajlı olabilmektedir.

Business Manager Üçlü Hesap Nedir?

Business manager hesabı üzerinden reklam vermek ve onları yönetmek istenebilmektedir. Bazen üç adet reklam vermek ve onları da yönetmek istenmektedir. Bunun için oldukça kaliteli business hesabına ihtiyaç bulunur.

Business hesabı satın alarak, kaliteli içeriğe sahip olan işletme hesaplarına sahip olunabilmektedir. Bu şekilde verilen reklamlar oldukça kısa bir sürede geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Aynı zamanda üçlü olarak satın alınan busines hesaplarında telafi söz konusudur. Telafinin olmadığı durumlar da söz konusu olabilmektedir. Facebook hesap business manager hesaplar ile ihtiyaç duyulan her türlü özelliğe cevap vermektedir.

Facebook ADS Hesabı Nedir?

Facebook hesabı oluşturmak, takipçi kazanmak ve arkadaş eklemek oldukça uzun süren bir süreçtir. İstenilen takipçi sayısına, arkadaş sayısına ve kaliteli içeriğe sahip olan bilinen facebook hesapları satın alınarak rakiplerden bir adım öne çıkılmakta ve verilmek istenen reklam çok daha fazla kişiye ulaşmaktadır.

Facebook Ads Neden Kullanılır?

Sosyal medya platformlarında işletme hesabı sahibi olabilmek için belirli bir kullanıcıya sahip olmak gerekmektedir. Bu süreç bazı zorlukları içerisinde barındırmaktadır. Takipçilerin, takibi devam ettirmesi ve arkadaş listesi oluşturmak oldukça zor bir süreçtir.

Resmi, onaylı ve doğrulanmış hesaplar üzerinden işletme hesabının oluşturulması ve yönetilmesi çok daha fazla sağlıklı olmaktadır. Sponsorlu olarak reklam vermek ürün, hizmet ya da gönderilere oldukça büyük katkı sunmaktadırlar. Güçlü bir business manager hesabı ile etkileşimi yüksek olan bir sayfa oluşturulabilir ve etkili reklam yapılabilir.

Eski facebook hesapları onaylı ve kaliteli alt yapıya sahip temiz hesaplardır. Business manager kategorilerine göre istenilen düzeyde eski kullanılmış hesaplar satın alınabilir. Reklam verme konusunda engel olmayan temiz bir hesap kullanılabilmektedir.

İşlem yapılan ve uzunca bir dönem yapılandırılan busines hesaplar yenilerine göre çok daha fazla avantaj sağlamaktadır.

Busines hesapların sunumunda Facebook Hesap son derece kaliteli hizmet sunmaktadır. Sunulan paketler için ayrıntılı bilgilendirme yapılmakta ve telafi dışında olan haller dahi açıkça belirtilmektedir. Fisa Bilişim sitesinden de merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.