Boşanma Avukatı Kimdir?
279 okunma

Boşanma Avukatı Kimdir?

ABONE OL
Ekim 15, 2022 07:38
Boşanma Avukatı Kimdir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Güvenilir ve işinde başarılı bir boşanma avukatı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bursa’da yer alan hukuk büromuzda, evlilik akdini bitirmek üzere açmak istediğiniz davalarda yardımcı oluyoruz. Belirli nedenlerden dolayı taraflardan birinin ya da ikisinin sonlandırmak istediği evlilikler söz konusu olabiliyor. Ve elbette ki bu evlilikler mahkeme kararına bağlı olarak son buluyor. Davalarınızda yanınızda olmak ve boşanma sonucu doğan haklarınızı savunmak adına sizlere hizmet veriyoruz.

Boşanma/evliliği sonlandırma eylemi mahkeme kararınca gerçekleşeceği için ihtiyaç duyacağınız avukatlık hizmetine bizimle ulaşabilirsiniz. Evliliğin sona ermesi durumunda size düşen hakları ve gereken diğer adımları bizimle beraber öğrenebilir ve davanıza tam teşekküllü bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Bursa’da Boşanma Avukatı

Boşanma davalarında tarafların türlü istek ve şikâyetlerinin olması söz konusudur. Bitirmek istediğiniz evlilikte yaşadığınız psikolojik ya da fiziksel şiddet sorunlarını, ihanet ya da diğer problemleri bursa boşanma avukatı aracılığıyla açıkça belirtebilir ve mahkemede bunları sunabilirsiniz. Sizi ve sorunlarınızı büyük bir dikkatle dinleyecek olan avukatlarımız, en makul sonuçlarla birlikte her zaman yanınıza duracaktır. Bu sayede;

  • Evlilik içerisindeki tüm haklarınızı öğrenebilir,
  • Birçok somut delil elde edebilir,
  • Adil sonuçlara ulaşabilir,
  • Süregelen evlilik hayatınız boyunca yaşadığınız şiddet ve benzeri gibi durumlar için ayrıca tazminat davası açabilir,
  • Mal paylaşımları hakkında doğru bilgilere ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Tüm bunlar için bursa boşanma davası avukatı iletişim bilgilerini kolayca ulaşabilir ve bizlere istediğiniz ve merak ettiğiniz her soruyu sorarak bilgi alabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.