9 Ağustos Milli Piyango sonuçları belli oldu! İşte kazandıran numaralar
358 okunma

9 Ağustos Milli Piyango sonuçları belli oldu! İşte kazandıran numaralar

ABONE OL
Ağustos 10, 2020 22:05
9 Ağustos Milli Piyango sonuçları belli oldu! İşte kazandıran numaralar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli Piyango Online üzerinden de oynanabilen 3 milyon TL’lik büyük ikramiyeli Milli Piyango çekilişinin sonuçları belli oldu. Milli Piyango’nun ilk çekilişinde büyük ikramiye 3 milyon TL’yi kazana şanslı numara 290611 oldu. Gelenekselleşmiş Milli Piyango çekilişleri her ayın 9, 19 ve 29’unda yapılıyor. Özel Çekilişler ise 30 Ağustos, 29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs ve Yılbaşı’nda gerçekleşmeye devam edecek. 

Amorti rakamları: Milli Piyango biletinin son rakamları olarak bilinir. 2 tane amorti rakamı çekilir. Çekilen 2 rakamdan biri Milli Piyango biletinin son rakamı ise, biletine amorti çıkmış olur. Amorti çıkan biletler, bilet bedelini sahibine kazandırır.

Teselli İkramiyesi: Büyük ikramiyeyi kazanan numaran yalnızca tek bir rakamla farklı olan bir biletin varsa da üzülme, teselli ikramiyesi kazanacaksın.Her ikramiye kategorisi için, son rakamları, o kategorinin kazanan numaralarından birine eşit olan tüm numaralar, bahse konu ikramiye kategorisine yönelik ikramiyeyi kazanır.

Kazanan sıralı numara tam bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin tamamını kazanır. Yarım bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca yarısını kazanır; kazanan sıralı numara çeyrek bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca çeyreğini (dörtte birini) kazanır.

İŞTE 9 AĞUSTOS 2020 MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİNİN SIRALI TAM LİSTESİ

5f302978214ed802509524f4

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.