28 Ağustos Cuma yazıları – Anlamlı ve kısa Cuma mesajları hadisli ve resimli Cuma mesajları
  • Gündem Yönetim
  • Gündem
  • 28 Ağustos Cuma yazıları – Anlamlı ve kısa Cuma mesajları hadisli ve resimli Cuma mesajları
382 okunma

28 Ağustos Cuma yazıları – Anlamlı ve kısa Cuma mesajları hadisli ve resimli Cuma mesajları

ABONE OL
Ağustos 28, 2020 05:12
28 Ağustos Cuma yazıları – Anlamlı ve kısa Cuma mesajları hadisli ve resimli Cuma mesajları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En güzel Cuma mesajları araştırılmaktadır. Dileyen herkes resimli ve resimsiz hadisli ve hadissiz Cuma mesajlarını sevdikleriyle paylaşmaktadır. Cuma günü Müslümanlar için özeldir. Müslümanların bayramı olarak Cuma günü kabul edilmektedir. Cuma günü yapılan ibadetlere iki kat sevap verilir. Sizler de sevdiklerinize en güzel resimli kısa anlamlı Cuma mesajlarını göndererek bugünün önemini hatırlatabilirsiniz. İşte en anlamlı Cuma mesajları.

Allahım! Kederden ve üzüntüden, acizlikten, tembellikten, cimrilikten, korkaklıktan, borç yükünden ve insanların kahrından sana sığınırım. (Amin) Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.

Ya Rabbim! Sen anne babalarımızı ve tüm inananları sonsuz rahmetinle bağışla ve Cumamızı hayırlı, nurlu ve bereketli eyle, Amin! Selam ve dua ile hayırlı cumalar.
5f48247ed265a21318a9b4c7

Sabahın aydınlığını var eden, geceyi dinlenme vakti yapan, güneşi ve ayı hesap vasıtası yapan Allahım! Bana borçlarımı ödemeyi ihsan eyle, benden fakirliği gider, kulağımı, gözümü ve kuvvetimi Senin yolunda kullanmayı nasip eyle. Hayırlı Cumalar.

Ya RABB’i ÜMMET-İ MUHAMMED’e huzur, birlik, beraberlik ver Kafirlere karşı bize Zaferler nasip eyle. Amin! Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.
5f48248ed265a21318a9b4c9

Allahım! Kederden ve üzüntüden, acizlikten, tembellikten, cimrilikten, korkaklıktan, borç yükünden ve insanların kahrından sana sığınırım. Hayırlı Cumalar.

Ey Allah’ım! Senin rahmetini umuyorum. Beni göz açıp kapayıncaya kadar da olsa nefsimle başbaşa bırakma. Halimi tümüyle düzelt, Senden başka İlah yoktur. Cumamız Mübarek olsun.

Ya Rabbim dertli kullarına devalar, hasta kullarına Şafi isminle şifalar ve borçlu kullarına haırlı ve hızlı şekilde edalar ödemeyi nasip eyle inşallah. Hayırlı, nurlu, bereketli ve sağlıklı cumalar.

Allah’ım! Günahlarımın hepsini küçüğünü ve büyüğünü ilkini ve sonunu gizlisini ve aşikârını bağışla. (Hadis-i Şerif /Müslim) Hayırlı cumalar.

 

Allahım! Senin rahmetini kazandıracak, bağışlamanı sağlayacak işler yapmayı, her türlü günahtan uzak kalmayı, her iyiliğe ulaşmayı ve (sonunda) cennete kavuşup cehennemden kurtulmayı dilerim. (Amin) Hayırlı Cumalar.

Allahım! Benim için bir korunak olan dinî hayatımı ıslah eyle. içinde hayatımı sürdürdüğüm dünyamı benim için yararlı kıl. Dönüp varacağım yer olan âhiret hayatımın her bakımdan güzel olmasını nasip et. Cumamız Mübarek Olsun.

Allahım! Beni göz açıp kapayacak kadar bile nefsime bırakma. Bana lütfettiğin güzellikleri benden çekip alma. Hayırlı Cumalar.

Rabbimiz! Bizim günahlarımızı ve işlerimizdekitaşkınlıklarımızı bağışla ve (yolunda) ayaklarımızı sabit kıl, kâfirler güruhuna karşı da bize yardım et! (Âl-i İmrân, 3/147) Hayırlı Nurlu Cumalar.

5f4824edd265a21318a9b4cc

Rabbimiz! Bize katından rahmet gönder ve bize içinde bulunduğumuz durumdan bir çıkış yolu göster (Kehf 18/10) Amin Ya Rabbel’Alemin. Dualarımız kabul cumamız mübarek olsun.

Allahım! Senden hayırlar ve iyi ameller işlemeyi, kötülükleri terk etmeyi, yoksulları sevmeyi, beni bağışlamanı ve bana merhamet etmeni niyaz ediyorum. Hayırlı Cumalar.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.