Yale, akıllı ev otomasyon platformu Zipato® ile iş birliği yapıyor
444 okunma

Yale, akıllı ev otomasyon platformu Zipato® ile iş birliği yapıyor

Önde gelen akıllı ev güvenlik ürün sağlayıcısı Yale, tam kontrol ve otomasyon platformu Zipato® ile yeni iş birliğini duyurdu.

ABONE OL
Nisan 27, 2022 13:10
Yale, akıllı ev otomasyon platformu Zipato® ile iş birliği yapıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni nesil ev güvenlik sistemi Zipato®, evinizi hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi olaylara karşı koruma altına alıyor. Akıllı güvenlik sistemlerinin, enerji yönetiminin ve sağlık hizmetlerinin tek bir otomasyon sistemi üzerinden yönetimini sağlıyor. Yale Linus® Akıllı Kilit ile olan yeni entegrasyonu ve akıllı erişim kontrolü sayesinde ev güvenliğiniz daha akıllı hale geliyor.

 

Evinizi Daha Akıllı ve Daha Güvenli Hale Getirin

 

Linus® ve Zipato® ile Yale Access uygulamasında akıllı kilidiniz uzaktan kontrolle açıp kapatılabiliyor, telefona mesaj, video ve fotoğraf bildirimi gelecek şekilde programlanabiliyor. Sanal konuk anahtarları ve eve giriş kodları oluşturulabiliyor. Hatta dünyanın herhangi bir yerinden evin alarmı devre dışı bırakılabiliyor, akıllı kameranız varsa Zipato® ile uzaktan erişim sağlayarak güvendiğiniz kişileri evinize alabiliyor, ışıklarınızı açıp kapatabiliyor, müziği açabiliyorsunuz.

 

Linus® ve Zipato® ile evinizin güvende ve kapınızın sağlam bir şekilde kapalı olduğuna emin olabilirsiniz. Çıkış için sistemi etkinleştirdiniz ancak bir şekilde kapıyı tam olarak kapatamadıysanız panik olmanıza gerek kalmıyor. Linus®’un DoorSense teknolojisi, Zipatile2’deki sireni tetikler ve Zipato®’yu kullanarak kapının açık olduğuna dair telefonunuza bildirim gönderiyor.

 

Size Özel Bir Akıllı Ev Sistemi Kurun

 

Linus® Akıllı Kilidi, Zipato® ile diğer ev cihazlarına bağlayarak ihtiyacınıza uygun olarak kişiselleştirilmiş bir akıllı ev güvenlik sistemi oluşturmanızı sağlıyor. Zipato® ve Linus® kapınız kilitlendiğinde veya açıldığında devreye girecek özellikleri kolayca belirlemek için birlikte çalışıyor. Evinizden çıktıktan sonra Linus® kapıyı kilitlediği anda, Zipato® enerji tasarrufu sağlamak için ışıklarınızı ve ısıtma sisteminizi kapatıyor, alarmınızı devreye alıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.