Son dakika haberi: Duygu Delen’in ölümünde Adli Tıp Kurumu’ndaki sonuçlar çıktı | Video
  • Gündem Yönetim
  • Gündem
  • Son dakika haberi: Duygu Delen’in ölümünde Adli Tıp Kurumu’ndaki sonuçlar çıktı | Video
365 okunma

Son dakika haberi: Duygu Delen’in ölümünde Adli Tıp Kurumu’ndaki sonuçlar çıktı | Video

ABONE OL
Eylül 16, 2020 12:36
Son dakika haberi: Duygu Delen’in ölümünde Adli Tıp Kurumu’ndaki sonuçlar çıktı | Video
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Duygu Delen, 13 Ağustos’ta Gaziantep Batıkent Mahallesindeki erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Mehmet Kaplan’ın evine gitmiş, bir süre sonra 4. kattan düşerek hayatını kaybetmişti.

Duygu Delen’le ilgili Adli Tıp raporunun kimya ve biyoloji sonuçları ortaya çıktı. Adli Tıp raporunda Mehmet Kaplan’ın 257 promil alkollü olduğu tespit edildi. Kaplan’ın kan örneklerinde yapılan incelemede uyuşturucu da belirlendi. Duygu Delen’in kan ve idrar örneklerinde ise alkol veya herhangi bir uyuşturucu tespit edilmedi.

Ancak soruşturmayı yürüten Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Duygu Delen’le ilgili olarak İstanbul Adli Tıp Kurumu 1. İhtisas Kurulu’na sorduğu soruların yanıtlarının verilmesinin ise biraz zaman alacak.

Mehmet Kaplan’ın cep telefonunun incelenmesinde ise arkadaşlarına sinirlerine hâkim olmakta zorlandığı ve Duygu Delen’e daha fazla zarar vermek istemediği yönünde mesajlar attığı tespit edildi. Raporda; genç kızın düşme ayrıntılarına da yer verildi.

Balkon yüksekliğinin boyu Duygu Delen’in göğüs hizasına geldiği tespit edildi. Delen’in balkondan aşağıya atlamak için korkuluklardan tutup kendini yukarı kaldırması gerektiği yorumlarına neden oldu.

İnceleme Duygu Delen’in apartman duvarının tam dibine düşmediği, 4 metre 13 santimetre ileriye düştüğü tespit edildi.

Komşuların verdiği ifadelerde de evde herhangi bir bağırma ya da tartışma olmadığının altı çizildi.

Duygu Delen’in ölümündeki şüpheler İstanbul Adli Tıp Kurumundan gelecek rapor ile aydınlatılacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.