Özkan Danışmanlık Alanında Öncü Kuruluş
93 okunma

Özkan Danışmanlık Alanında Öncü Kuruluş

ABONE OL
Eylül 18, 2023 09:20
Özkan Danışmanlık Alanında Öncü Kuruluş
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilgi sonsuz olup sürekli olarak yenilenir ve güncellenir. İnsanların karşısına sürekli olarak yeni yeni bilgiler ve kavramlar çıkar dolayısı ile insanların her şeyi bilmesi söz konusu değildir. Dahası kimi alanlar başlı başına özel bilgi ve uzmanlık gerektirir.

İşte bu tür durumlarda da yine çağın bir gereği olarak danışmanlık hizmeti alınması gerekir. Ülkemizde danışmanlık hizmeti alımı denilince akla gelen ilk firmaların başında Özkan Danışmanlık gelir. Firma tüm Türkiye genelinde alanında eğitimli, uzman ve analitik düşünen bir kadro ile hizmet vermektedir.

Firmanın Hizmet Kapsamına Genel Bakış

Özkan Danışmanlık Ankara merkezinde olan son derece köklü bir kuruluştur. Danışmanlık sektörünün tüm inceliklerini bilir ve buna uygun olarak hareket eder. Firma işin temelinde kalite yönetim sistemleri alanında hizmet veren bir şirkettir.

ISO belgesi süresince ve bunun bir alt başlığı olan ISO 9001: 2015 kapsamında çalışır. Ayrıca diğer kalite yönetim sistemleri de firmanın danışmanlık kapsamındadır. Firma ayrıca CE belgesi alınması sürecinde de farklı direktiflere uygun teknik dosyalar hazırlar. Eğitim de firmanın verdiği hizmetler arasında yer alır.

Neden Özkan Danışmanlık İle Çalışmalısınız?

Özkan Danışmanlık son derece profesyonel bir biçimde çalışan ve üst segment grubunda olan bir danışmanlık firmasındır. Her müşteriye özel hizmet verir. Kurumların beklentilerini ve gereksinimlerini iyice analiz ettikten sonra çözümler üretir.

Müşteri memnuniyetini son derece önemser. Bunun yanı sıra özellikle hizmet kalitesi de göz önüne alındığı zaman iso belgesi fiyatı ufak çaplı bir araştırma yapıldığında da görüleceği gibi son derece uygundur. Firma termine sadık kalarak titizlikle çalışır. Her tür kuruma ayırım yapmaksızın danışmanlık hizmeti verir. Gerekli olan durumlarda doğru bir biçimde yönlendirmeler yapar.

Özkan Danışmanlık Hizmet Fiyatları

Son olarak firmanın hizmet fiyatları hakkında bilgi vermek gerekir ise yapılan her işin kendisine göre bir fiyatı vardır. Örneğin iso 9001 belgesi fiyatı ile CE belgesi fiyatı aynı değildir. Ayrıca yapılan işin tam kapsamına göre de nihai rakamlar değişir. Firma müşterilerine ödeme noktasında da her türlü kolaylığı sağlar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.