Nazlı Öztürk: Başarı Hikayesi
8 okunma

Nazlı Öztürk: Başarı Hikayesi

ABONE OL
Haziran 11, 2024 17:30
Nazlı Öztürk: Başarı Hikayesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Trabzonlu Nazlı’nın Azmi ve Başarısı

Ayşegül ve Muammer Öztürk çiftinin 29 haftalıkken 1 kilo 460 gram dünyaya gelen kızları Nazlı, doğumunun 15. gününde beyin kanamasına bağlı çeşitli komplikasyonlar yaşadı.

Zorlu Mücadele

39 gün kuvözde kalan Nazlı, sağlık sorunlarına ve düşük doğum ağırlığına bağlı olarak uzun bir tedavi süreci geçirdi. 8 aylıkken serebral palsi tanısı almasıyla İstanbul’da iddaci yaşam başlayan Nazlı, Trabzon’a dönerek eğitimine devam etti.

Örnek Bir Başarı: 477 Puanla Bursluluk

Kutlugün Ortaokulu’nda başarılı bir şekilde eğitim hayatını sürdüren Nazlı, aldığı 477 puanla Bursluluk Sınavı’nda örnek bir başarı sergiledi.

Hayalleri Doktor Olmak

Nazlı, edebiyat, müzik ve resim konularında da ilgili olduğunu belirterek, doktor olma hayalinin peşinde koşuyor. Fizik tedavilerine rağmen okuldaki başarısını sürdüren Nazlı, gelecekte iddaci giriş sağlık alanında başarılı işlere imza atmayı hedefliyor.

Okulun Takdir Toplayan Öğrencisi

Nazlı’nın azmi, çalışkanlığı ve başarısı, okulunda ve çevresinde takdir topluyor. Öğretmenleri, ailesi ve okul yönetimi, Nazlı’nın gelecekte daha büyük başarılara imza atacağına inanıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.