Ana sayfa SPOR Fenerbahçe Teknik Direktör Konusunda Seçenekleri Masaya…

Fenerbahçe Teknik Direktör Konusunda Seçenekleri Masaya…

125
0
Fenerbahçe Teknik Direktör Konusunda Seçenekleri Masaya...
Fenerbahçe Teknik Direktör Konusunda Seçenekleri Masaya...

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç 2. kez başkan adayı olduğunu açıklamasının ardından aynı zamanda gelecek sezon adına teknik direktör için de tarih verdi.

Süper Lig’i Beşiktaş ve Galatasaray’ın ardından üçüncü sırada tamamlayan Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu ile yolların ayrılmasından sonra teknik direktör konusunda gelişmeler yaşanıyor. Bu sezon şampiyonluğu kıl payıyla kaçıran sarı lacivertlilerde mevcut Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 2. kez aday olduğunu geçtiğimiz günler içerisinde resmen duyurdu.

TARİH BİLE VERDİ

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç’un gelecek sezon için teknik direktör kararını da geçtiğimiz günler içerisinde canlı yayında açıkladı. Başkan Ali Koç, ‘Teknik direktör konusu, transfer konusunu 1 Haziran’a kadar netliğe kavuşturacağız. Gelecek sezon için kadronun yüzde 70 oranında hazır olduğunu düşünüyoruz. Bu sezonun kadrosunun üzerine yapacağımız 1 – 2 dokunuş ile seneye şampiyonluğun en büyük adayı olacağız.

‘HAZIR OLDUĞUNDA AÇIKLAYACAĞIZ’

‘Gelecek sezon camiamızın beklediği şampiyonluğu alacağımız düşünüyoruz. Zamanı gelince açıklayacağım. Size endeksli bir hayatımız yok. Hazır olduğunda açıklayacağız. Sizin sorduğunuz her türlü soruya da elimizden geldiğince yanıt vermeye çalışacağız’ ifadelerini açıklamasında kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here