Emine Erdoğan, “Anadoludakiler” Projesine Teşekkürlerini İletti
35 okunma

Emine Erdoğan, “Anadoludakiler” Projesine Teşekkürlerini İletti

ABONE OL
Haziran 29, 2024 22:08
Emine Erdoğan, “Anadoludakiler” Projesine Teşekkürlerini İletti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emine Erdoğan, “Anadoludakiler” projesiyle bereketi, birikim ve beceriyi geleceğe taşımak için yola çıkan gönüllülere teşekkür etti. Proje, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde, “Anadolu’daki Bereket, Birikim ve Beceri” mottosuyla hayata geçirildi ve dün Atatürk Kültür Merkezi’nde tanıtıldı.

Gelecek İçin Umut Veren Bir Adım

Emine Erdoğan, projeye ilişkin sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, “Gelecek köklerimizin ışığında yeşerecek. ‘Anadoludakiler’ projesi, kadim topraklarımızın kalbinde atmaya devam eden bir medeniyet türküsü. Bizi biz yapan bereketi, birikim ve beceriyi geleceğe taşımak için yola çıkan tüm gönüllülere yürekten teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Toplumsal Katkı ve Değerlerin Korunması

Emine Erdoğan’ın vurguladığı gibi, “Anadoludakiler” projesi sadece bir proje olmanın ötesinde, toplumsal değerlerin korunması, birikimin sürdürülmesi ve gelecek nesillere aktarılması adına umut veren bir adımdır. Bu tür girişimler, ülkenin kültürel ve ekonomik zenginliğinin geleceğe taşınmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.