Elon Musk’un Uykuya Dalmak İçin Tercih Ettiği İlginç Yöntem
87 okunma

Elon Musk’un Uykuya Dalmak İçin Tercih Ettiği İlginç Yöntem

ABONE OL
Mayıs 10, 2024 16:10
Elon Musk’un Uykuya Dalmak İçin Tercih Ettiği İlginç Yöntem
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elon Musk’un Gece Rutini

Dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Tesla’nın sahibi Elon Musk, uykuya dalmak için sıra dışı bir yöntem tercih ediyor. 52 yaşındaki iş insanı, her gece uyumadan önce en büyük korkularıyla ilgili podcast’ler dinlediğini açıkladı.

Musk’un Korkuları ve İlgi Alanları

Özellikle tarihte medeniyetlerin çöküşüyle ilgili programları tercih eden Musk, medeniyetleri tehlikeye atacak olayların hayattaki en büyük korkusu olduğunu vurguladı. Doğum oranlarının düşmesi, Amerika’da demokrasinin çöküşü ve yapay zekanın fazla zeki olması gibi durumların dünyayı felakete sürükleyebileceğini belirtti.

Musk’un Görüşleri

Elon Musk, dünyada tek bir hükümet kurulmasının toplumsal düzeni çökerteceğini düşünüyor. Ancak insanlığı kurtarmak için makinelerle iş birliğinin şart olduğunu savunuyor.

Los Angeles’taki Milken Konferansı’nda bu ilginç detayları paylaşan Musk, geleceğe dair kaygılarını ve umutlarını açık bir şekilde dile getirdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.