AUZEF final sınavı sonuçları açıklandı mı? İstanbul Üniversitesi AUZEF sonuçları…
  • Gündem Yönetim
  • Gündem
  • AUZEF final sınavı sonuçları açıklandı mı? İstanbul Üniversitesi AUZEF sonuçları…
324 okunma

AUZEF final sınavı sonuçları açıklandı mı? İstanbul Üniversitesi AUZEF sonuçları…

ABONE OL
Temmuz 23, 2020 20:55
AUZEF final sınavı sonuçları açıklandı mı? İstanbul Üniversitesi AUZEF sonuçları…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AUZEF sonuçları için İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nden yapılacak açıklama beklenmeye başlandı. 20 Temmuz’da sınavların sona ermesiyle birlikte sonuçların açıklanacağı tarih merak konusu oldu. İşte konuyla ilgili detaylar ve adayların sonuçları öğrenebilecekleri adres…

AUZEF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AUZEF final sınav sonuç tarihi için İstanbul Üniversitesi’nden açıklama henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bir önceki sınavın sonuçları 3 gün içinde açıklanmıştı bu nedenle 23 Temmuz’dan sonra sonuçların açıklanabileceği söylenebilir.

Sonuçlar açıklandığı anda  https://auzef.istanbul.edu.tr/tr/_ adresinden puanlar öğrenilebilecek.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bitirme (final) sınav soruları derslerin 14 haftalık içeriklerinden oluşturulurken sınavlardan alınan notlar başarı notunu yüzde 75 oranında etkileyecek.

Sınavlar öncesinde yapılan uyarılarda “Sınavın herhangi bir anında “Sınavı Bitir” butonuna basmanız halinde karşınıza bir uyarı ekranı gelecektir. Bu ekrandaki “Sınavımı Bitirmek İstiyorum” butonunu da onaylarsanız sınavınız sonlandırılır. Böyle bir durumda bir daha hiçbir koşulda ilgili dersin sınavına tekrar girilemez ve herhangi bir koşulda yeni bir sınav hakkı tanınamaz.” ifadelerine yer verilmişti.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.