Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Elmadağ Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışında Konuştu
  • Gündem Yönetim
  • Gündem
  • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Elmadağ Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışında Konuştu
229 okunma

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Elmadağ Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışında Konuştu

ABONE OL
Şubat 17, 2024 22:02
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Elmadağ Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışında Konuştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yapılan Çalışmalar ve Vatandaşa Verilen Sözler

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın ile birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuştu. Yavaş, belediyecilik anlayışını ve yapılan çalışmaları anlatırken, vatandaşlara verilen sözlerin arkasında durduklarını vurguladı.

Çöp Projelere Harcanan Paralara Karşı Duruş

Yavaş, önceki dönemlerde yapılan “çöp projeler” yerine insan odaklı projelere önem verdiklerini belirtti. İçinde insan olmayan hiçbir projeye para harcamayacaklarını ve vatandaşların tertemiz paralarını koruyacaklarını vurguladı.

Hesap Verilebilirlik ve Şeffaflık

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin, bütün ihaleleri canlı yayınladığını, mali tabloları internet sitesinde paylaştığını ve Sayıştay raporlarını da yayınladığını belirten Yavaş, hesap verebilirlik ve şeffaflığın önemine vurgu yaptı.

Halkın İhtiyaçlarına Odaklanma

Yavaş, belediyeciliğin doğumundan ölümüne kadar insanların ihtiyaçlarını karşılayan bir kurum olduğunu belirtirken, önceliklerinin halkın ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu ifade etti. Yoksul ailelere yapılan desteklerin yanı sıra, kırsal bölgelerde altyapı çalışmalarına da önem verdiklerini söyledi.

Adalet ve Vatandaş Odaklı Hizmet Anlayışı

Yavaş, adaletin sadece lafta kalmayıp uygulanması gerektiğini vurguladı. Vatandaşların hayatlarına dokunan, insan odaklı hizmetlerin önemine değinerek, belediyenin hızlı ve etkili bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.